Zadowolenie klientów powstaje z pasji i przekonania


Każdego dnia profesjonaliści w obróbce drewna na całym świecie decydują się na obrabiarki firmy Felder i w ten sposób stają się nie tylko naszymi klientami, ale również doradcami w perfekcyjnej obróbce drewna.

Nieustannie szukamy ciągłego kontaktu oraz współdziałania z profesjonalistami w obróbce drewna z rzemiosła i przemysłu. Ta ścisła współpraca pozwala nam uwzględniać przy aktualnie rozwijanych konceptach obrabiarek wymagania i potrzeby użytkowników, a zoptymalizowane produkty z kolei przekładają się na zwiększenie konkurencyjności naszych klientów.

Pracujesz też na obrabiarce FORMAT-4a?


Prześlij nam zdjęcie swojej obrabiarki oraz krótki komentarz na adres referenz@format-4.com i stań się FORMAT-4owskim propagatorem perfekcyjnej obróbki drewna!

 

Alfred Buchegger, Buchegger&Beisteiner, Austria


"Za sprawą połączenia oprogramowania tymczasem możemy przesyłać dane ze wszystkich filii firmy do głównego punktu obróbki zleceń. Nie traci się czasu, eliminuje źródła błędów. Sensacyjny jest stan, kiedy nie ma potrzeby dodatkowego przygotowywania plików, stąd też elastycznie można i szybko uporać się z zamówieniami z wysokim priorytetem. Zwłaszcza na naszym rynku ekstremalnie ważne jest indywidualne traktowanie życzeń klientów odnośnie terminów, to umożliwia nam właśnie nasza sieć danych. Moje osobiste oczekiwania zostały w 100% spełnione! Produkcji bez powiązania z oprogramowaniem obecnie nie mogę sobie już wyobrazić!"

 

Christian Jehle, Kappl, Austria


"CNC umożliwia nam dokładniejszą i szybszą obróbkę materiałów".

 

Tischlerei Christopher Harter, Austria


"Przy obróbce obrzeży w całości odpadają prace nastawcze oraz próbki."

 

Hermann Affenzeller, Austria


"Posiadając perfect 710 mam więcej czasu na wychodzenie naprzeciw indywidualnym życzeniom moich klientów".

 

Martin Sponring, Austria


"Mój Format-4 mogę wykorzystać na wiele sposobów i jest prosty w obsłudze. Poza tym wszystko przebiegało jak po sznurku - od szkolenia począwszy, a na przeglądach skończywszy."

 

Paulus Eller, Ellbögen, Austria


"Dzięki CNC ekstremalnie wzrosła produktywność mojego zakładu stolarskiego. Znowu jako indywidualny stolarz jestem konkurencyjny."

 

Tischlermeister Siegfried & Martin Heubacher, Austria


"Moja kappa 550 jest najlepsza. Od ponad 18 miesięcy gwarantuje mi perfekcyjność. Czas przycinania i wykonywania cięć formatowych skrócił się o połowę."

 

Stefan Silberberger, Wildschönau, Austria


"Moje CNC daje mi elastyczność w każdym kierunku".

 

Hugo Llado, Perfecta Kitchens, Canada


"Dla naszych jakościowych, designerskich kuchni z najlepszych materiałów i nadzwyczaj starannie wykonanych potrzebujemy również najlepsze obrabiarki."

 

Ebeniste Menuisier de la Brune, France


"Ich stand vor der Entscheidung einen neuen Mitarbeiter anzustellen oder meinen Maschinenpark aufzurüsten. Ich habe mich für Format-4 entschieden und diese Entscheidung nie bereut."

 

Remi Baujard, Lycée Le Corbusier, France


"Nowe obrabiarki Format-4 dają nam możliwości nauczania na najświeższym poziomie techniki i jak najlepszego przygotowania studentów na przyszłość."

 

Ing. David Cortes, Mexico


"Felder und Format-4 sind für mich ein großartiger Partner mit qualitativ hochwertigen Maschinen. Einfache Handhabung, hohe Maschinenbau-Qualität und intuitive Bedienung – Mit meiner Format-4 bin ich effizient und wettbewerbsfähig."

 

Mr.Tatsuya Mizuno, Japan


"Nasz Format-4 jest niedrogi, wygodny w obsłudze oraz pozwala na nieograniczoną różnorodność kształtów i rodzajów. Obróbka CNC sprawia teraz jeszcze więcej przyjemności."

 

Peter and Jon Norris, Peter Norris & Son, UK


"Es ist unglaublich, was uns diese Maschine für neue Möglichkeiten bietet. Wir sind sehr zufrieden mit Format-4 und dem ehrlichen und offenen Umgang, den dieses Unternehmen seinen Kunden bietet. Felder ist immer nur einen Anruf entfernt, das ist Service der Extraklasse!"

 

Steve Jewett, Handsie Display, UK


"Format-4 hat uns neue Möglichkeiten eröffnet. Die Arbeit von mehreren Wochen schaffen wir jetzt in einem Tag"

 

Firma Kolb & Dieng, Germany


„Aby zapewnić sobie egzystencję i przyszłość zdecydowałem się na technikę CNC. Wyższe obroty, wyższa jakość, większe dochody przy tej samej ilości pracowników pozwalają mi optymistycznie patrzeć w przyszłość!”

 

Firma Lux Innenausbau, Germany


"Wszystkie obietnice zostały dotrzymane, interfejs użytkownika jest przejrzysty i zrozumiały."

 

Firma Schurer, Germany


"Od momentu wejścia w obróbkę CNC z Format-4 przed ponad dwoma laty odnotowujemy permanentny wzrost. W tym czasie również przy obróbce obrzeży oraz wykończeniowej przestawiliśmy się na obrabiarki Format-4. Przekonuje mnie stosunek ceny do jakości , a decydującymi faktorami jest kompetentne doradztwo oraz obsługa również po zakupie."

 

Jürgen Prasse, Germany


"Obrabiarki firmy Felder postawiły wszystko na głowie. Jesteśmy teraz nieograniczeni przy konstrukcji okien i pracujemy szybciej, dokładniej oraz wydajniej."

 

Schreinerei Vogler, Germany


Na początku podchodziliśmy sceptycznie i bardzo powoli dojrzewaliśmy do decyzji o zakupie naszego pierwszego centrum obróbczego CNC. Jednakże argumenty Format-4 nas przekonały. Cała realizacja przebiegała bardzo sprawnie i profesjonalnie. Obrabiarki Format-4 są skrojone pod nasze potrzeby i oferują nam odpowiednią wszechstronność.

 

Hide and Stitch, UK


"Z naszym 20 letnim doświadczeniem w przemyśle meblowym oraz najwyższej jakości parkiem maszynowym możemy uporać się z każdym projektem, niezależnie od jego wielkości, zachowując przy tym najwyższe standardy".

 

Markus Brandstetter, Austria


"Jestem zadowolony, że zdecydowaliśmy się na Format-4. Teraz możemy zaoszczędzić na czasie, kosztach i nerwach!"

 

Duncans of Grantown, Grantown on Spey, UK


"Wydajność obrabiarki oraz znaczny wzrost produktywności pozwala nam oferować nic innego jak tylko to, co najlepsze. Felder jest genialny, mimo że nasza firma jest bardzo oddalona od fabryki w Austrii, nie mieliśmy żadnych problemów, a serwis też jest fantastyczny!"

 

Romsey Coaches, Phoenix Bussing, UK


"Ta obrabiarka to marzenie! Precyzja jest rewelacyjna, poprawki zostały wyeliminowane całkowicie!"

 

Mark Hill, Mark Hill Carpentry, UK


"Długo szukaliśmy i porównywaliśmy wielu producentów. Na końcu przekonała nas jakość wykonania obrabiarek Format-4. Oszczędzamy ekstremalnie dużo czasu, a po 3 latach obrabiarki te są nadal tak precyzyjne, jak pierwszego dnia."

 

Kehinde Jolaoso, Folding Sliding Doors, UK


"Panel sterowniczy x-motion jest nadzwyczaj prosty w obsłudze i zwłaszcza funkcja zapisywania jest nam bardzo przydatna przy powtarzających się typach oklejania. Milowy krok do przodu dla naszej firmy."

 

Robert Branka, Tischlerei Wohntraum, Austria


"Już od 3 metrów bieżących rentowna jest moja okleiniarka perfect 710, która pozwala osiągnąć wyjątkową jakość."

 

Edward Williams Furniture, UK


"Nasza H08 niezmiernie upraszcza wszystkie prace - również te z różnorodnymi kątami wykonane są szybko i prosto pod kompleksowe zamówienia. Teraz możemy sprostać każdemu zamówieniu z zachowaniem najwyższych standardów. Jesteśmy pod wrażeniem współpracy z Format-4, stoją zawsze do dyspozycji, a serwis jest naprawdę doskonały - wszystko, co musimy zrobić to zapytać."

 

Cbros Services, London, UK


"Zanim nasz zakład wyposażyliśmy w H50, nie mogliśmy sobie wyobrazić realizacji tak dużych zamówień. Teraz już nas nic nie ogranicza!"

 

Andy, AA Joinery, UK


"Uzupełnienie naszego centrum obróbczego CNC profit H22 przez profit H10 jest po prostu perfekcyjne. Wszystkie procesy obróbcze możemy teraz załatwić dużo szybciej, jesteśmy w stanie zrealizować więcej zamówień i mamy dużo mniej przestojów."

 

Lorenz & Markus Utz, Bawaria, Niemcy


„Maszyna pracuje z dokładnością do dziesiątej części milimetra , frezowanie próbne jest zbędne”.

 

Hartmut, Bram & Tim Lens, The Green Gold, Belgium


"Dzięki wysokiej wydajności maszyny jesteśmy w stanie naszemu przedsiębiorstwu oraz naszym klientom zapewnić najwyższą jakość."

 

Roord Binnenbouw bv, Netherlands


"Format-4 zaoferował nam najlepszy stosunek ceny do proponowanych usług i to nam ułatwiło decyzję."

 

Tom Cannon, UK


"Frezarka jest fantastyczna, dzięki temu, że całkowicie mogę polegać na niezawodnośćci tej maszyny, w pełni mogę koncentrowa się na mojej pracy."

 

Lee Parrott, Reddish Joinery, UK


"Dokładność naszego centrum obróbczego CNC Format-4 jest fenomenalna, osiągamy teraz najwyższą efektywność."

 

Robert Charles, UK


"Z moim Format-4 nie potrzebuję się już martwić o jakość, wiem że efekt będzie perfekcyjny - każdorazowo!"

 

Christophe Ettwiller, France


"Produkcja okien stała się prosta i wydajna jak nigdy dotąd! Dzięki tej obrabiarce moja firma rozrasta się coraz bardziej."

 

Andrew, Malmo Kitchen & Interiors, Sweden


"Obrabiarka pracuje samodzielnie i nie trzeba jej nadzorować, dzięki temu mamy dużo czasu na inne prace."

 

Edgar Zehler & Michael Buron, ZEBU Manufaktur, Germany


"What is particularly important to us, is the proximity to the service staff. It makes it possible for us to react quickly, without losing any time. We know we always have a reliable partner at our side."

 

Schreinerei Weber, Germany


"Format-4 machines are unbeatable when it comes to the price/performance ratio in comparison with other manufacturers. With Format-4 I have found myself a competent and reliable partner for both machines and service."

 

Carsten Schulz, Germany


"At the end it was the consistent price/performance ratio that convinced me. I have now equipped my entire workshop with machines from Felder and Format-4."

 

Schreinerei andersartig. Hornburg & Thumann, Germany


"FORMAT-4 convinced us with solid machines, full of sophisticated technology and have proven themselves in the past couple of years as a first class partner with reliable and affordable service support. Simply a perfect complete package!"

 

Jürgen Rettenböck, Baierl & Demmelhuber Innenausbau GmbH, Germany


"I really like working with the plan 51. It is easy to use, robust and does exactly what I want. We simply always rely on our Format-4 machines."

 

Bernd Fissmann, Schreinerei Fissmann, Germany


"Wraz z nowym c-express 920 classic Format-4 wreszcie udał mi się start w wydajnej produkcji CNC. Niedroga maszyna, nie wymagająca dużo miejsca - właśnie tego szukałem!"

 

Mirco Radecke, D4 Projekt GmbH, Germany


"Dla nas jako średniego przedsiębiorstwa, zajmującego się zabudową targową, z dużą stolarnią ważne jest, aby obok fachowców posiadać profesjonalną i niezawodną technikę. Przy zabudowach targowych występują ekstremalne kumulacje pracy, którym tylko w ten sposób można sprostać. Oklieniarka prostoliniowa oraz 5-osiowe CNC firmy Felder wspierają nas w tym."

 

GK Kaysen, Denmark


"My potrzebujemy frezarki, przy której ustawień dokonuje się szybko i precyzyjnie, zgodnie z przeróżnymi wymaganiami. Decyzja o zakupie FORMAT-4 została szybko podjęta."

 

Jose Hernandez, CARPINTERÍA ANGEL HERNÁNDEZ, Spain


"Optymalizacja zużycia materiału, czasu produkcji oraz kosztów osobowych jest spektakularna, firma Felder Gruppe nas w pełni przekonała."

 

Juan Chao, CARPINTERÍA CHAO S.C., Spain


"Dostarczenie klientowi jakości jakiej oczekiwał, jeszcze nigdy nie było tak proste. Za sprawą opieki i wsparcia ze strony Felder-Gruppe od pewnego czasu pracujemy nadzwyczaj wydajnie z naszą okleiniarką perfect 608 marki Format-4."

 

Maxime Lionneton, Groupe TRIGANO VDL, France


"Najlepszy, dostępny na rynku, stosunek ceny do oferowanych usług ułatwił nam decyzję."

 

Bouwbedrijf Ton Brasser, Netherlands


"Dla nas to duży krok do przodu, elastyczność oraz szybkość, z którą teraz produkujemy pozwoliły nam zaoszczędzić sporo czasu już od pierwszego dnia pracy."

 

Westra-interieur, Netherlands


"Obrabiarki Format-4 idealnie pasują do naszych designerskich mebli. Wysoką jakość naszych produktów można porównać z wysoką jakością obrabiarek oraz serwisu w firmie Felder."

 

Bernhard & Dirk Moormann, Germany


"Przed przejściem na Format-4 produkcja okien kosztowała nas dużo czasu oraz energii. Teraz pracujemy szybciej, wydajniej i precyzyjniej, w ten sposób produkujemy zdecydowanie więcej w tym samym czasie. "

 

Christian Oppel, Fa. Bussmann, Germany


"Potrzebowaliśmy maszyny, którą można prosto zaprogramować, tak aby każdy pracownik mógł ją obsługiwać. Nasze oczekiwania spełniało rozwiązanie FORMAT-4, z obrabiarką i oprogramowaniem od jednego dostawcy."

 

Erkan Yavuz Mobilya, Turkey


"In our hard work concept, our H24L has been a key solution to our production. Almost all special designs, special productions has been planned and manufactured by this machine."

 

Güral Ahşap, Turkey


"We solved plenty of our problems in window profiles with our new Format-4 profil 45."

 

Usama Kabbani, Closets Concept, Saudi Arabia


"Thanks to our local dealer and the quality of the machines from FORMAT-4 we can take on every project and guarantee to our customers that we will complete them on time."

 

Tadeusz Kędzierski, Poland


"Zdecydowałem się na centrum profit H20 w celu podniesienia konkurencyjności firmy na rynku oraz zwiększenia wydajności i jakości świadczonych usług. Mam go od ponad roku i jest to solidna maszyna. W firmie Felder doceniam sobie rodzinną atmosferę oraz profesjonalizm obsługujących handlowców."

 

Artur Janik, Poland


"Moje centrum obróbcze CNC zakupiłem w firmie Felder gdyż mam zaufanie do firmy i oferta cenowa też mi odpowiadała. Ważny dla mnie był poziomy silnik frezarski oraz prosta obsługa programu. Jakość obrabiarki przekłada się na jakość obróbki. Firma zapewnia zarówno obsługę sprzedażową jak i serwisową."

 

Sławomir Michalczyk, Poland


"Chciałem poprawić jakość ciętych elementów i zdecydowałem się na pilarkę panelową firmy Felder, która zapewniła mi dokładność i szybkość cięcia. W obrabiarce najbardziej podoba mi się pisanie rozkrojów płyt oraz możliwość cięcia elementów o różnych wymiarach jednocześnie. U Felder’a znalazłem dobre doradztwo i szybką obsługi serwisu."

 

Piotr Grochowski, Poland


"Centrum obróbcze CNC profit uwieńczyło moją kolekcję obrabiarek firmy Felder i to ze względu na jakość i niezawodność maszyn oraz dobry kontakt ze sprzedawcą (fachowość), zdecydowałem się na nie."

 

Józef Zambrzycki, Poland


"Do zakupu centrum CNC profit 2.s przekonała mnie łatwość programowania oraz bardzo dobry stosunek cenowy. Przy codziennej obsłudze obrabiarki bardzo ważny dla mnie jest teleserwis przez internet, który zapewnia firma Felder."

 

Marcin Kuć, Poland


"O decyzji zakupu centrum CNC profit H10 w firmie Felder przeważyło pole robocze 2200*3200, wydajność, jakość obróbki oraz dobry stosunek ceny do jakości. Wspomogło ją jeszcze fachowe doradztwo i oferowany serwis on-line."

 

Krzysztof Fikus, Poland


"Z firmy Felder posiadam kilka obrabiarek okleiniarkę, pilarkę formatową oraz wiertarkę. W pile podoba mi się bezawaryjna konstrukcja, jakość oklejania w przypadku okleiniarki (akryle). W wiertarce łatwość ustawień, przez okres użytkowania zero awarii."

 

Schreinerei Spazierer, Deutschland


"Die kappa hat unsere Produktion auf ein völlig neues Niveau gehoben. Produktivität und Effizienz sind einfach fantastisch!"

 

Schreinerei Erform, Deutschland


"FORMAT-4 hat unsere speziellen Anforderungen als Großbetrieb sofort verstanden und uns ein passendes Maschinenkonzept zusammengestellt. Perfekte Betreuung von Anfang an."

 

Möbelmanufaktur Goertz, Deutschland


"Format-4 ist ein echter Familienbetrieb und gleichzeitig einer der modernsten Maschinenhersteller Europas mit perfektem Rundum-Service. Ich bekomme alles aus einer Hand und direkt vom Hersteller – Das ist unbezahlbar."

 

Sandalyeci A.S. , Türkei


"Die Oberfläche der Werkstücke ist wirklich unglaublich!"

 

Akaal LTD, England


"Wir wollten perfekte Oberflächen produzieren und genau das können wir jetzt."

 

Erkan Yavuz Mobilya, Türkei


"Die Entscheidung für Format-4 war goldrichtig und war ausschlaggebend für unseren Erfolg."

 

Michal Žák, Tschechien


"Die Format-4 Fräse ist zuverlässig und genau. Meine Format-4 überzeugt mich jeden Tag aufs Neue!"

 

Famille Odinot, Frankreich


"Die Format-4 Kappa 550 ist ideal für massive Scheidearbeiten"

 

RMT REKLAM, Türkei


"Wir haben uns für eine kappa 550 e-motion entschieden, weil es neben dem exzellenten Service von unserem lokalen Händler keine Kreissäge auf dem Markt gibt, die so vielseitig ist. Die Maschinenausstattung kombiniert mit der Schnitthöhe von 200 mm und die genaue Steuereinheit ist einzigartig."

 

Tookachoob, Iran


"Wir haben unsere Profit H22 im Jahr 2010 installiert und waren so zufrieden, dass wir im Jahr 2015 eine H08 hinzugefügt haben. Mit 18 Ausstellungsräumen im ganzen Iran produzieren wir eine große Anzahl von Teilen pro Tag. Unsere Format-4-Maschine war in der Vergangenheit sehr zuverlässig."

 

Joel Bastard-Rosset, Frankreich


"Ich habe meine erste Felder-Fräsmaschine 2008 gekauft und habe seither all meine alten Holzbearbeitungsmaschinen durch Felder-Maschinen ersetzt. Mein letzter Kauf war eine Format-4 profil 45 Fräsmaschine. Die Maschinen aus dem Hause Felder sind so durchdacht, dass sie für jeden Anwender geeignet sind."

 

Pep Aguilera, FUSTERIA AGUILERA, RUBÍ, Spanien


"Schon nach zwei Jahren konnten wir auf eine Kreissäge-Fräsmaschine und eine Abricht-Dickenhobelmaschine von Felder und Format-4 aufrüsten. Die Felder Gruppe hat uns bei der Umrüstung tatkräftig unterstützt und bestens beraten“

 

Adolfo, IMFASA, ZARAGOZA, Spanien


„Wir arbeiten mit sehr hartem und teurem Material und brauchen eine Maschine, die uns ohne Fehler und mit höchster Präzision ans Ziel führt. Wir haben nicht nur eine Menge Produktionskosten gespart, sondern sind auch sehr zufrieden mit der persönlichen Beratung und dem technischen Support – Die Firma Felder begleitet uns jederzeit!“

 

Miguel Angel Camarena, Spanien


„Der Service der Mitarbeiter, die Aufmerksamkeit, die wir seit jeher erhalten haben, aber vor allem die neue Technologie der Felder Gruppe ist einfach unschlagbar!“

 

Francesc Delgado, Spanien


"Wir haben eine kleine Werkstatt und suchten eine Maschine, mit der wir auf kleinstem Raum produzieren können würden. Wir haben mit mehreren Marken gesprochen, aber die c-express 920 von FORMAT-4 hat uns eigentlich sofort überzeugt. Die Vorzüge sind ideal für unsere Möbelproduktion und die Software ist sehr intuitiv und einfach zu bedienen. Schon nach der ersten Woche konnten wir produktiv fertigen. Mit der einfachen Software F4 Design können wir Schränke in 3D entwerfen und mit einem Klick an die Maschine schicken. Der Kundendienst von Felder begleitete uns zuverlässig und unkompliziert. Wir sind sehr glücklich mit unserer Entscheidung."

 

Juan Cabañas, Spanien


„Der gute Ruf der Firma war ausschlaggebend für unsere Entscheidung, in Felder- und Format-4-Maschinen zu investieren.“

 

Steve Duck’s Integral Collections ltd, Großbritannien


"Felder bietet eine extrem breite Palette an Holzbearbeitungsmaschinen. Angefangen von platzsparenden Kombilösungen sind bis nach oben eigentlich keine Grenzen gesetzt. Felder hat unseren Horizont erweitert, wir können produzieren, was auch immer wir wollen. Wir sind Schritt für Schritt mit Felder gegangen und mit jeder Investition wurde unser Leben leichter"

 

JSD-Woods, Niederlande


"Als Töchter eines unabhängigen Schreiners lernten wir von klein auf das Handwerk des Möbelherstellers. Heute entwerfen und produzieren wir Möbel aller Art, von kleinen Beistelltischen über Kästen bis hin zu Wandschränken mit sechs Metern Länge. Wir vertrauen bei unserer Arbeit auf eine kappa 550 x-motion, eine Felder AD 941 mit Silent-POWER Spiralmesser-Hobelwelle und ein RL 200 Reinluft-Absauggerät. Die Maschinen wurden termingenau und schnell geliefert und montiert. Seitdem arbeiten wir mit großer Freude und absoluter Präzision. Wir sind glücklich über die Entscheidung für die Felder Gruppe und freuen uns auf eine lange Partnerschaft."

 

VPK Joinery Ltd, UK


"Wir kauften die profit H22, damit wir Platten- und Türsets fertigen konnten. Durch die CNC-Schulung, die wir von Felder erhalten haben, können wir jetzt und noch viel mehr produzieren! Am Ende unserer vier Tage Schulung kannten wir die Maschinen auswendig und wussten genau, wie wir ihr Potential optimal nutzen können."

 

The Living Kitchen, Niederlande


"Wenn Sie ein tolles Produkt hochwertig und effizient herstellen wollen, dann ist eine Format-4 CNC-Maschine der beste Weg dahin" ist Paul überzeugt. "Unsere Küchenplatten sind individuell perfekt zugeschnitten, mit jedem gewünschten Muster verziert und absolut passgenau. Die Maschine verfügt über eine C-Achse und ermöglicht so eine beeindruckende Bearbeitungsvielfalt. Wir haben die beste Entscheidung getroffen und ich kann Maschinen aus dem Hauser Felder nur jedem empfehlen".

 

New Bois Agencement, Frankreich


"Die einfache Handhabung, die Robustheit der Maschinen sowie deren Präzision und Zuverlässigkeit lassen keine Zweifel an der Entscheidung für die Felder Gruppe. Diese Maschinen sparen uns Zeit und Geld. Die hohe Qualität unserer Produkte für private und gewerbliche Kunden ist unser Markenzeichen geworden."

 

airleben GmbH, Deutschland


"An unserem Kunststoff-Standort in Gerichshain haben wir in die Optimierung und Effizienssteigerung unserer Produktion investiert. Die CNC gestützte Fräsmaschine optimiert unser Arbeitsabläufe enorm, denn sie ist schneller im Zuschnitt der Formteile und nutzt die Werkstoffplatten besser aus. Das erspart uns Zeit sowie Material und unsere Kollegen können nun effektiver arbeiten"

 

Miniatour, Iran


„Mit unserer Format-4 CNC-Maschine erzielen wir perfekte Ergebnisse in der Holzbearbeitung und sparen Zeit“

 

Mr. Sarvana - Citizen Industrie, Indien


"Mit der Format-4 c-express 920 erhalten wir hervorragende Ergebnisse! Das Service-Backup war ebenfalls lobenswert. Wir würden die FELDER Maschinen auf jeden Fall weiterempfehlen"

 

Mr. Rajesh Sharma - Kalatmak Spatial Systems, Indien


"In den letzten 4 Jahren haben wir unser Produktionsniveau verdoppelt. Mit unseren Expansionsplänen wird FELDER immer unsere erste Wahl sein"

 

Mr. Raghuram & Mr.Venugopal, Indien


"Die Format4 Maschine ist der Höhepunkt unserer Werkstatt. Die Qualität der Maschine & die Zuverlässigkeit im Service sowie professionelle Beratung überzeugten uns."

 

Wendelin Krismer, Fiss, Austria


"Z wydajnością i możliwościami obrabiarki CNC zwiększyłem limit mojego zakładu w sferze produktywności i ekonomiczności".

 

Walter Heußlein, Germany


„Wyższe obroty, lepsza jakość i większe zyski przy tej samej liczbie pracowników, z CNC z optymizmem patrzę w przyszłość“

 

Schreinerei Epp, Germany


"Od pierwszej rozmowy, aż do ustawienia obrabiarki i pierwszej pracy na niej, jak również przy wyborze odpowiednich narzędzi towarzyszyli nam kompetentni doradcy Format-4 oraz technicy serwisu. Korzyścią w przypadku kiedy obrabiarka oraz oprogramowanie pochodzą od jednego dostawcy jest to, że nie ma żadnych wymówek: dla optymalnej wydajności centrum CNC oraz oprogramowanie muszą bezproblemowo współdziałać!"