Format-4 - portret

Willkommen bei Format-4!

Przedsiębiorstwo Felder-Group z siedzibą w Hall w Tyrolu należy do wiodących dostawców obrabiarek do drewna, dla zakładów z rzemiosła i przemysłu.

Pracownicy w 72 krajach i w ponad 200 punktach sprzedaży oraz serwisu niosą w świat wizję, której przyświeca motto "Wszystko z jednej ręki". Mimo rosnących globalnych wyzwań nadal kładziemy nacisk na jakość i precyzję z Austrii. Liczne międzynarodowe wyróżnienia, jak Państwowa Nagroda Bawarii, IF-Design-Award, jedna z najbardziej prestiżowych nagród w kategorii designu produktów na świecie lub nagroda im. Adolfa-Loos świadczą o naszej pasji i podkreślają naszą wolę budowania najlepszych obrabiarek do drewna.

Z marką Felder, Format-4 oraz Hammer udaje nam się bezkompromisowo sprostać najwyższym, indywidualnym wymaganiom stawianym w rzemiośle i przemyśle.

Fomat-4 - bezprecedensowa kompetencja dla wygórowanych wymagań. Marka premium Felder-Gruppe od 2001 roku spełnia najwyższe wymagania profesjonalnych użytkowników z branży rzemieślniczej i przemysłowej. Z wyjątkowymi rozwiązaniami detali, licznymi innowacjami i patentami, komfortową obsługą i perfekcyjną precyzją Format-4 stworzył nietuzinkową historię sukcesu. Perfekcyjne doradztwo, konfiguracja maszyn skrojona pod indywidualne potrzeby, jak również dostawa, uruchomienie i serwis - Format-4 oferuje kompleksową obsługę z najwyższej półki.