Kariera

DORADCĘ TECHNICZNO-HANDLOWEGO do sprzedaży obrabiarek do drewna
na teren woj. podlaskiego, mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• praca w biurze oraz wizyty w terenie u klientów
• opieka i wsparcie klientów
• doradztwo w zakresie doboru maszyn oraz narzędzi
• zdobywanie nowych klientów
OFERUJEMY:
• profesjonalne szkolenia w Żorach
• samochód i telefon służbowy
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• w światowej, renomowanej firmie
• wynagrodzenie prowizyjne od 4500 – 10000 zł brutto

WYMAGAMY:
• wykształcenie minimum średnie techniczne
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• mile widziana znajomość branży stolarsko-meblarskiej
• dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres cv@felder.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Zastosuj teraz pod adresem:

Email: cv@felder.pl